top of page
kamila.jpg

Poznajmy się

Nazywam się Kamila Sordyl i jestem twórcą marki  Kwiatlova.pl.

Z wykształcenia jestem Absolwentką Liceum Plastycznego im. Antoniego Kenara w Zakopanem ze specjalnością snycerstwo. 

Ponadto uzyskałam tytuł Magistra w zakresie  Zarządzania Logistyką i Jakością na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Prywatnie jestem żoną i matką dwóch cudownych synów.

Firma Kwiatlova.pl to moje hobby, które stało się moją wymarzoną pracą i sposobem na wykorzystanie mojego talentu oraz wyrażenie moich artystycznych wizji.

  • Facebook
  • Instagram

O Nas

Firma Kwiatlova powstała z pasji do kwiatów sztucznych. Wykonujemy dekoracje dedykowane do wnętrz domów takie jak wianki, stroiki dekoracyjne, sztuczne storczyki w plastikowych oraz ceramicznych osłonkach, sztuczne wisterie. Jako dekoracje tarasów polecamy sztuczne trawy zielone bądź trawy kwitnące. Wymiary traw od 60 cm do 120 cm . W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kompozycje okolicznościowe, takie jak flowerboxy czy dekoracje Domu Panny Młodej czy domu Pana Młodego. W skład dekoracji weselnych wchodzą wianki jako dekoracja drzwi, płotów oraz serca wiklinowe z kwiatami. Ponadto w naszej ofercie znajdują się girlandy  z kwiatów sztucznych, wykorzystywane do aranżacji tła za Państwem Młodym, tła fotograficznego czy bramy wjazdowej.  
Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem stroików nagrobnych. Wiązanki wykonujemy z niezwykłą starannością, każda kompozycja na cmentarz została obciążona betonem. W skład oferty wchodzą : stroiki na cmentarz, bukiety nagrobne, komplety nagrobne. Dekoracje z kwiatów sztucznych wykonujemy na każdy rodzaj nagrobna, od dużych grobowców rodzinnych do najmniejszych nagrobków Aniołków.  

Wszystkie dekoracje wykonane są z najlepszych gatunków kwiatów. 

Do każdego zamówienia wkładamy całe swoje serce oraz talent.

Życzę przyjemnych zakupów,

Kamila Sordyl 

bottom of page