Stroiki na cmentarz

Tutaj znajdziesz wyjątkowe stroiki na cmentarz wykonane z kwiatów sztucznych. Oferujemy szeroki wybór trwałych i pięknych aranżacji, które stanowią godne upamiętnienie Twoich bliskich. Sprawdź naszą kolekcję i wybierz idealny stroik, aby uczcić pamięć zmarłych.

Aktywne filtry

Fiolet z zielenią IV wiązanka na cmentarz

76,00 zł
Dostępność: 1 Na magazynie

"Odkryj harmonię fioletu z zielenią w naszej wiązance na cmentarz. Stroik wykonany z wysokiej jakości kwiatów sztucznych, umieszczony w solidnej doniczce zalanej betonem (70 cm x 46 cm). Niezwykła kompozycja, wyrażająca szacunek i pamięć na grobach bliskich. Daj naszym kwiatom sztucznym szansę na zachowanie piękna przez długie lata."

Żółty z kremem

76,00 zł
Dostępność: 1 Na magazynie

"Piękny stroik z wysokiej jakości sztucznych kwiatów w odcieniach żółci i kremu. Umieszczony w solidnej doniczce zalanej betonem o wymiarach 70 cm na 43 cm. Doskonała ozdoba grobu, wyrażająca szacunek i pamięć na cmentarzu."

Żółty z pomarańczą V stroik na cmentarz

72,00 zł
Dostępność: 1 Na magazynie

"Stroik wykonany z najwyższej jakości kwiatów sztucznych, prezentowanych w doniczce zalanej betonem o wymiarach 68 cm na 47 cm. Żółty z pomarańczą V: elegancki stroik na cmentarz, zawierający żółte mieczyki, róże oraz pomarańczową magnolię, otoczone zielenią. Wyraź szacunek i pamięć w każdym detalu. Odkryj teraz w naszym sklepie!"